Inne regulacje

Lista kandydatur zgodnie z regulaminem została poszeregowana alfabetycznie, a głosowanie w każdej z kategorii odbywa się w osobnym formularzu.

Głosowanie polega na wybraniu kandydata z listy i zatwierdzeniu formularza.

System posiada ograniczenie do jednego głosu z danego adresu email w każdej kategorii i dwóch głosów z różnych email z tego samego adresu IP.

Dodawanie nowych kandydatur do listy odbywa się w kolejności zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy wpisania kandydata na listę w uzasadnionych przypadkach oraz zmiany kategorii w której pierwotnie został zgłoszony.

Zamieszczone znaki towarowe, loga i nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.

Cytaty w opisach kandydatur oraz filmy pochodzą z ich oficjalnych stron internetowych, wywiadów i innych materiałów dostępnych publicznie.

Zdjęcia w tle przedstawiają wizualizację Centrum Kongresowego ICE w Krakowie. Autorzy: ©Ingarden & Ewý – Architekci, Kraków, współpraca Arata Isozaki & Associates, Tokyo; Wizualizacja: Monokolor – Krzysztof Drozda. Inne użyte zdjęcia: Małgorzata Brylla, Wojciech Gralec, Kamil Ciempka, Mateusz Król, Piotr Szałański.

Log in with your credentials

Forgot your details?